Серіал Вчительки 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Комедійна епопея про рябої шкільного життя сповнена доброго гумору і життєвих порад початківцям: як у нашому непростому світі навчитися бути справжньою людиною. До шкільного етапу в житті вчителі та учні завжди підходять по-різному. Для одних представників молодого покоління цей новий життєвий урок стає важливим і головним, інші перебування в шкільних стінах сприймають, як вічну каторгу. Керолайн – романтична натура, навіть після важкого розлучення з чоловіком вона не перестає дивитися на світ через рожеві окуляри.

Кетрін осягає життя разом зі своїми учнями і сама вчиться життя на щоденних помилки, до того ж вона дуже любить поїсти, а тому думки про смачний обід часто відволікають її від уроків. Мрії Мері-Луїз про кохання жінка ховає глибоко і надійно, вона безнадійний оптиміст і сама скромність, що іноді їй дуже заважає. В душі пані поважного віку Деб все ще живе підліток-пустун. Її шкільні роки були сповнені гірких насмішок однокласників, тому ідею боротьби зі знущаннями вона пронесла через усе своє життя. Вегетаріанка Сессілія захоплюється політикою і здоровим харчуванням.

Головне завдання цієї вчительки, прищепити учням схоже світогляд. Лідер компанії Чеслі завоювала авторитет завдяки тому, що всі бояться її сміливих висловлювань та рішучих дій. Серіал Вчительки 3 сезон 2018 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Джей Карас, Пеймен Бенц, Майкл Бліда
Актори: Кейтлін Барлоу, Кеті Коллотон, Кейт Ламберт, Cate Freedman, Katie O’Brien, Кеті Томас, Тім Беглі, Райан Калтагорін, Джей Мартел, Trevor Larcom


загрузка...