Серіал Вдова 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ще вчора Джорджія Уеллс раділа кільцю, подарованому чоловіком в честь десятирічної річниці шлюбу, а сьогодні вона — вдова, чий чоловік загинув в авіакатастрофі. Пасажирський літак разом з Віллом на борту розбився в джунглях Конго. Разом з цивільними перебував і політичний діяч, і дізнатися про деталі події не вдається через політичне забарвлення подій. Пізніше Джорджія дізнається, що одному з пасажирів вдалося вижити, але це був не її чоловік. У важкій депресії жінка не знаходить сенсу подальшого життя, і тільки завдяки близьким вдається тримати себе в руках.

Через три роки трагедія починає забуватися, а Джорджія знаходить сили почати все з чистого аркуша. Спогади спливають після звичайного випуску новин, де її чоловік виступає в репортажі живим і неушкодженим. Невже весь цей час він був живий, але чому не давав про себе ніяких звісток?

Джорджія збирається в Конго, щоб особисто розслідувати деталі авіакатастрофи і розібратися в причинах вчинку чоловіка, але правда виявляється шокуючою і неприємною. Серіал Вдова 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олівер Блекберн, Семюел Донован
В ролях: Кейт Бекінсейл, Алекс Кінгстон, Бабс Олусанмокун, Чарльз Денс, Оулавюр Дарри Олафссон, Джекі Ідо, Барт Фаш, Меттью Ле Невез


загрузка...