Серіал «Вечірка 2 сезон» (2018). Дії розвиваються навколо двох головних героїв, що працюють на сервісі обслуговування транспортних засобів (СТО). Женя і Діма дружать з дитинства і ніколи не розлучаються, підтримуючи один одного в будь-якій ситуації. Одного разу в бокс до хлопців приїхала крута машина з трьома дуже гарними дівчатами. Євген з першого погляду закохується в одну з красунь і це бачить напарник. Спокусити таку жінку звичайному механіку не судилося, тому друзі вирішують створити цілий план дій.

Дмитро готовий піти на все, щоб допомогти кращому другові завоювати увагу шикарної жінки, тому краде ключі від заміського будинку політика. Господаря немає в особняку, тому що він ховається за кордоном від поліції. Дача виглядає цілком шикарно, значить там можна організувати веселу вечірку, а заодно похвалитися будинком.

Жека і Дімон видають собі за мажорів і запрошують на вечірку дівчину, яка подобається герою, а заодно і її подруг. Серіал Вечірка 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Даруга
Актори: Гарік Бірча, Михайло Досенко, Настя Цимбалару, Ліза Любимова, Ольга Сидорченко, Сергій Анипченко, Павло Кружнов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress