Жека і Дімон займаються ремонтом автомобілів. Ці нерозлучні товариші ніколи не залишать один одного в біді. Герої постійно потрапляють в різні курйозні ситуації і змушені застосовувати всю свою кмітливість і кмітливість, щоб виплутуватися з безглуздих історій. Одного разу на СТО, де працюють нерозлучні друзі, приїжджає шикарна машина з трьома чарівними дівчатами. Жека закохується в одну з красунь і починає розмірковувати про те, як би йому звабити даму серця.

Зрозуміло, Димон з радістю приходить на допомогу своєму напарнику. Друзі дізнаються, що чудовий заміський особняк одного з депутатів пустує. Виявляється, відомий політик був змушений тікати за кордон, ховаючись від правоохоронних органів. Герої, недовго думаючи, приймають рішення організувати грандіозну вечірку і запросити на неї дівчину, що сподобалася Євгену, і її подруг. Все йшло за планом. Хлопці відпочивають і розважаються. Веселощі йде на повну котушку. Але доля підносить героям несподіваний поворот подій.

У момент, коли вечірка знаходиться в самому розпалі і молодь безтурботно проводить час, з’являється той самий депутат, який є власником заміського будинку. Серіал Вечірка всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Даруга
Актори: Павло кружним, Сергій Анипченко, Анастасія Цімбалару, Ліза Любимова, Гарік Бірча

загрузка...