загрузка...


Коли відповідальному оперативного агенту ФБР Ітану Берку, в містичній стрічці «Вейнворд Пайнс / Сосни», дали завдання, зібрати всю доступну інформацію про дивне зникнення двох співробітників, герой без вагань береться за це, здавалося б, просте завдання. Тим більше в конторі було відомо, куди вирушили напарники і над якою справою вони працювали. Так що Ітан не передбачав ніяких ускладнень в роботі, єдине, що його турбувало, це те, що одним із зниклих агентів, була його коханка, з якою героя пов’язували довгі стосунки, хоча у чоловіка була дружина і дитина. Вирушивши слідами зниклої пари, Ітан потрапляє в неприємну ситуацію.

Рухаючись по трасі через густий ліс, персонаж терпить аварію, завдяки щасливому випадку уникнувши смерті на дорозі. У пошуках допомоги, герой відправляється в найближчий населений пункт, носить досить дивну назву Уэйуорд Пайнс, сподіваючись знайти там підтримку місцевої влади і зв’язатися зі своїм керівництвом. На чоловіка справило саме доброзичливе враження від знайомства з містечком, розташованим в мальовничому районі, посеред багато вікових сосен і він вирішує трохи затриматися в цій місцевості, тим більше, незабаром з’ясовується, що шукані так само знаходяться в даному поселенні.

Єдина проблема, що один з агентів загинув, а його коханка, тепер працює помічницею у місцевого шерифа, і що більш дивно, абсолютно не пам’ятає Ітана, і як вона тут опинилася. Серіал Вейнворд Пайнс / Сосни 3 сезон 2018 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Джефф Т. Томас, Зал Батманглідж, Тім Хантер
Актори: Том Стівенс, Тобі Джонс, Хоуп Девіс, Метт Діллон, Мелісса Лео, Чарлі Тахен, Джейсон Патрік, шеннін соссамон, Шива Феллон, Карла Гуджінор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress