Влітку 2018 року український телеканал 1+1 представить глядачам чергову прем’єру турецького телесеріалу з назвою «Величне століття. Нова володарка». Історичний серіал з елементами драми розповість про те, як склалося життя відомої всім Роксолани яка заслужено стала справжньою легендою. Ахмед Перший і його обраниця Анастасія – яка надалі стане найвпливовішою жінкою у всій Османській імперії. Не пропустіть прем’єру нового захоплюючого серіалу на нашому сайті та на 1+1. Сюжет серіалу заснований на реальних подіях, що відбувалися в Османській імперії за часів правління султана Сулеймана.

Після захоплення Криму до Туреччини привозять кілька рабинь, серед них є українська дівчина на ім’я Олександра. Вона потрапляє в гарем до султана і стає його наложницею. Потім дівчина закохується, і розуміє, що їй необхідно стати його повноправною дружиною. Зрештою їй вдається звернути увагу султана на себе, вона приймає іслам і отримує ім’я Хюррем. Під час правління Сулеймана, Хюррем практично постійно знаходилася поруч з ним і постійно його підтримувала. Згодом вона стала його офіційною дружиною, народила йому дітей і таким чином ще більше закріпила свій статус. Серіал Величне століття. Нова володарка 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона зуміла пройти свій шлях від простої рабині до головної жінки в Османській імперії, але тільки цей шлях був сповнений інтриг і кровопролиття. Хюррем особисто віддавала накази нейтралізувати всіх, хто їй завадить, вона мстилася ворогам, її всіляко намагалися вбити.

Режисер: Зейнеп Гунай
Актори: Аслихан Гюрбюз, Кадір Догулу, Мете Хорозоглу, Фарах Зейнеп Абдуллах, Хюлья Авшар та Єркан Колчак Костендил

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress