Серіал Величне століття. Роксолана 1-4 сезон (2011-2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Захоплюючий і неймовірно барвистий серіал Величне століття ось вже довгий час розбурхує уми вірних шанувальників. Велика популярність цієї картини пояснюється великою кількістю воістину чудових декорацій, шикарних костюмів, які повністю відповідають епосі, а також величезним безліччю інтриг, з якими стикаються герої серіалу. Кожна серія фільму переносить глядача в воістину Величне століття, в якому немає місця слабкостям, оскільки кожен чекає підступу від суперників і недоброзичливців. Основні події фільму розгортаються навколо правителя Сулеймана Пишного і його улюбленої наложниці, має слов’янське коріння, але згодом отримала ім’я Хюррем.

Горда і прекрасна дівчина користується своїм впливом на правителя і авторитетом серед наложниць, щоб провертати свої таємні справи, позбавляючи життя неугодних. Але не тільки Хюррем здатна по підступні вчинки — в стані її ворогів є не менш впливові і хитрі люди, що виношують свої власні плани. Серіал Величне століття. Роксолана 1-4 сезон (2011-2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Протистояння найсильніших умів і характерів, вміння маніпулювати людьми і домагатися своєї мети будь-якими засобами-саме за це багато глядачів люблять і поважають героїв цієї незрівнянної картини.

Режисер: Дурул Тайлан, Ягмур Тайлан
Актори: Халіта Эргенч, Мер’єм Узерлі, Селен Озтурк, Гюрбей Илери, Эзги Эюбоглу, Тунсел Куртіз, Мельтем Джумбул, Арас Булут Ийнемли, Бурджу Озберк, Енгін Озтюрк


загрузка...