Якими б ми з вами не були, але те, що від долі можна очікувати просто віртуозних поворотів, то це однозначний і незаперечний факт. Ніхто ніколи не знає про те, що йому буде уготоване. І ось, нашим кіногероям належало зіткнутися з досить делікатній ситуації, від якої просто застигала кров по жилах, встряв в яку мимоволі будеш намагатися вижити. Історія, яка пронесена через сюжет фільму настільки закручена і прониклива для наших головних персонажів, що просто диву даєшся з іншого боку і думаєш про глобальному питанні: пощастило хлопцям чи ні? Так, головні герої мали норовистий запал з вдачею і саме від їхніх дій залежало все, у що вони збиралися вплутатися по вуха.

Законом передбачено життя, що не буває безкоштовного сиру в мишоловці і саме подібна цитата відноситься до тих проблем, які настали з їх дій. І так, пропонуємо глядачеві познайомиться з молодими ділками, які по своїй натурі є натуральними шахраями, яким в один прекрасний мить однозначно пощастило. На їх життєвому шляху вони зустріли вантажівка, який був повністю набитий справжнім золотом. Напевно не важко здогадатися, що це саме золото є краденою і що заволодіння таким скарбом — це пряма доріжка у світ криміналу. Хлопці не могли в силу своїх бажань відмовитися від такого подарунка долі і тому з цих самих пір починаються різноманітні пригоди в їх житті. Серіал Великий куш 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Шлях запаморочливих пригод тепер повністю відкритий перед ними і що їм варто, так це втриматися на плаву і не дати відібрати іншим бандитам їх власні життя. Небезпека стане тим бар’єром, яка навчить їх виживати в самих різноманітних ситуаціях.

Режисер: Лоуренс Гоф, Ніколас Рентон, Джеффрі Сакс
Актори: Фібі Дайневор, Люсьєн Лавісконт, Люк Паскуаліно, Марк Уоррен, Наомі Редді, Тамер Хассан, Стефані Леонідас, Руперт Грінт, Джульєтт Обрі, Дюгрей Скотт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress