загрузка...


«Великий спокусник» — прекрасна дорама від корейських кінематографістів, яка повідає про самоуверенном молодій людині, розпещеному грошима багатих батьків, і вирішив, що йому дозволено грати долями інших людей. Багатенький син бізнесмена Квон Сі Ен є спадкоємцем великої бізнес-імперії. З самого дитинства для хлопця були відкриті всі можливості, і він отримав все, про що тільки міг мріяти. Одного разу, герой укладає парі зі своїм кращим другом, що зможе спокусити будь-яку простушку, закохати її в себе, а потім кинути.

Жертвою знущань стає молода і добродушна дівчина на ім’я Ин те Хі. Героїня працює в місцевій клініці для престарілих, і допомагає літнім людям скрасити їх останні дні перебування в цьому світі. Дівчина настільки розчарувалася в любові, що пообіцяла собі ніколи більше не заводити романтичні стосунки. Вона все своє усвідомлене життя сподівалася побудувати стосунки на світлій і чистій любові, без всеосяжної уваги свого батька. Дівчина сподівається таким чином стати вельми самостійною особливою, яка може контролювати своє життя, емоції, почуття і вчинки.

Однак, зустріч з чарівним і зухвалим мільйонером змушує дівчину переглянути свої погляди. Між героями зав’язується роман. Серіал Великий спокусник 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кан Ін
Актори: у до-хван, Джой, Мун Га-ен, Кім Мін-Дже, Кім Со-хен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress