Серіал Версаль 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події серіалу розгортаються у давні часи, коли у Франції панували зовсім інші порядки і у влади стояли далеко не благородні люди. Багато мріяли про те, щоб прибрати володіння в свої руки і готові були піти на все заради цього. У центрі сюжету Людовік, син нинішнього короля. І тепер, чотирирічний хлопчик за законом повинен зайняти престол. Ясна річ, поки він не досягне повноліття, кермо правління будуть перебувати у його матері, яка є головним членом правлячого ради. Йшли роки, Людовик поступово дізнавався про те, що йому потрібно буде робити перебуваючи у владі.

Його виховали чесним і хоробрим людиною, готовим піти на все заради свого народу. Але відразу звичне життя вже змужнілого хлопця змінюється… Він стикається з жорстокістю і зрадою. В результаті змови люди, яким він довіряв, забрали владу заради власних корисливих цілей. І ніхто не в силах їх зупинити. Події змушують головного героя покинути власні володіння і сховатися в невеликому поселенні. Але залишати все на самоплив він явно не має наміру.

Він стає лідером, готовим зібрати однодумців і повернути те, що по праву належить йому. Чи вдасться це молодій людині? Серіал Версаль 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Деніел Робі, Крістоф Шреве, Жаліль Леспер
Актори: Джордж Благден, Тай Рунян, Стюарт Боуман, Івен Вільямс, Джилі Гилкрист, Анатоль Таубман, Ганна Котис, Сара Вінтер, Рафаель Роджер Леві, Тому Ейнслі


загрузка...