Сьомий сезон продовжує розповідати про Селіні Майєр, яка довгий час мріяла стати віце-президентом. Багато попереджали її про те, що їй навіть не варто прагнути досягати цієї посади, так як у будь-якому випадку піде не за планом, але вона вірила, що зможе втриматися і що все це лише чутки і всі вони в основному були з-за завести. Але як тільки вона отримала цю посаду, то зрозуміла що краще їй було не лізти в політику, так як там відбувається мало приємних речей і в будь-який момент щось може піти зовсім не за планом. Дівчині хотілося вірити в те, що все ще налагодиться і вона зможе подружитися зі своїми колегами. Вона з нетерпінням чекала того моменту, коли підуть перші поліпшення.

Але весь цей час, який вона провела на новому посту, змусило її переконатися в протилежному. Кожен день перетворювався на пекло і вона вже навіть не вірила в те, що їй вдасться налагодити ситуацію. Дівчині дуже хочеться, щоб все нарешті змінилося і вона змогла перестати переживати з кожного приводу. Але попереду її чекатиме ще безліч випробувань, з якими їй буде зовсім непросто впоратися. Серіал Віце-президент 7 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи зможе Селіна довести, що вона досить сильна і ця посада їй по плечу або ж вона до останнього буде шкодувати про те, що не послухалася тих, хто відмовляв від цього рішення?

Режисер: Беккі Мартін, Кріс Еддісон, Армандо Іаннуччі
Актори: Джулія Луїс-Дрейфус, Анна Кламскі, Тоні Хейл, Рейд Скотт, Тімоті С. Саймонс, Метт Уолш, Суфі Бредшоу, Гері Коул, Кевін Данн, Сара Сазерленд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress