В наступному телесезоні вийде на екрани новий американський серіал «Вічність» («Forever») від творця Метью Міллера в незвичайному жанрі. Серіал буде представляти собою кримінальне драматичне фентезі. Головний герой серіалу, медексперт Генрі Морган у виконанні англійського актора Йоанна Гріффіта – на даний час має вік двісті років, але виглядає на 35. Йому доводилося не раз помирати, але кожен раз відроджуватися. Йоанн Гріффіт добре відомий глядачам завдяки фільмам «Фантастична четвірка» частини один і два, «Уайльд» і багатьом іншим.

Пілотний епізод був написаний Міллером і знятий Бредом Андерсоном настільки вдало, що був замовлений цілий сезон серіалу. Цікаво, що цей серіал є єдиний новинкою на сьогоднішній день серед драматичних серіалів виробництва компанії Warner Br. Television. Серіал Вічність 1 сезон (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А ознайомитися з пілотним епізодом і суттю сюжету про першому відродження головного героя після аварії в Нью-Йоркському метро і розслідуванні справи про катастрофу можна вже зараз, так як ролик цього епізоду викладений для бажаючих в інтернеті до виходу прем’єри. В інших ролях задіяні не менш відомі актори Джадд Хірш, Джоель Мур, Алана де ла Гарза та інші.

Режисер: Бред Андерсон, Джон Т. Кречмер, Зетна Фуентес
В ролях: Йоан Гріффіт, Алана де ла Гарса, Джоель Мур, Донні Кешаварц, Джадд Херш, Лоррейн Туссен, Маккензі Мозі, Берн Горман, Елі Токаш, Кьюба Гудінг мл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress