Культовий серіал, події в якому розгортаються навколо чотирьох подруг з містечка Фейрвью, вони займаються особистими справами і вибудовують своє щастя. Але незабаром життя домогосподарок змінюється, коли їх подруга Мері Еліс Ланг здійснює самогубство. Смерть Мері відсуває плани дівчат на другий план, але їх життя триває, тим більше у кожної є свої проблеми. Сьюзан після відходу чоловіка до секретарки залишається самотньою. Габріель таємно зустрічається з садівником, змінюючи багатому чоловікові, за якого вийшла за розрахунком. Для Ліннет на першому місці діти-заради їх виховання вона йде з роботи, незважаючи на перспективи хорошої кар’єри.

Брі б’ється за збереження шлюбу і намагається знайти спільну мову з наркозалежним сином і дорослою донькою. Мері Еліс Янг їх загальної подругою, і її несподівана смерть змушує відчайдушних домогосподарок об’єднати зусилля, щоб знайти розгадку дивного на їх погляд самогубства. Сама ж Мері після смерті знаходить здатність спілкуватися з подругами за допомогою записок, її дух проникає в усі секрети маленького заміського міста, заховані за самими міцними дверима. Серіал Відчайдушні домогосподарки 1-8 сезон (2004-2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Використовуючи своє нове положення, Мері всіляко допомагає подругам знайти щастя і дає корисні поради на початку і в кінці епізоду дівчина вимовляє мудрі закадрові монологи, які задають тон всьому серіалу.

Режисер: Девід Гроссман, Ларрі Шоу, Девід Уоррен
В ролях: Тері Хетчер, Фелісіті Хаффман, Марсія крос, Єва Лонгорія, Ніколетт Шерідан, Бренда Стронг, Джеймс Дентон, Даг Севант, Рікардо Чавіра, Шон Пайфром

загрузка...