Серіал «Віддай мою мрію» знайомить з Вікою, дівчиною зіткнулася з суворою реальністю відразу після закінчення школи. Юній особі здавалося, що перед нею тепер відкриті величезні перспективи. З’являлася можливість зробити перші кроки назустріч заповітної мрії. Ще у шкільну пору Віка твердо вирішила, що стане відомою актрисою. Вона довго і наполегливо готувалася, з нетерпінням чекала випускного вечора в школі. Окрилена надією, провінційна оптимістка відправилася в столицю. Вона була практично впевненою в тому, що зуміє потрапити в число студентів театрального вузу.

Дівчина не підозрювала, що виникнуть непередбачені обставини, які не залишають вибору. Доведеться почекати з навчанням, зайнятися більш терміновими справами. Несподівана смерть батька стала справжнім шоком для Вікі. Дочці довелося терміново повертатися на малу батьківщину. Їй не довелося довго сумувати з приводу смерті батька. Виявилося, у покійного батька були серйозні фінансові труднощі. Чоловік багатьом заборгував, тепер ці проблеми лягають на плечі Вікі. Дівчина безуспішно намагається знайти спосіб повернути батьківські борги. У неї не таких грошей, так само як і можливості заробити велику суму найближчим часом. Несподівано зголосився допомогти дівчині її приятель Костя. Серіал Віддай мою мрію всі серії 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

З’ясувалося, він давно відчуває ніжні почуття до Віки. Заради коханої хлопець готовий зробити неймовірні вчинки. Віка змушена прийняти допомогу юнаки. Однак, вона не відчуває до нього відповідних почуттів.

Режисер: Дмитро Матов
В ролях: Анастасія Іванова, Лариса Руснак, Вікторія Білан, Олег Гаас, Костянтин Корецький, Наталя Доля

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress