Ви пристрасний шанувальник містичних фільмів про пітьмі, яка, хоч і прихована від наших очей, розлита повсюди. Тоді щиро вам доведеться по душі серіал «Відьми Іст-Енду». Герої цього багатосерійного фільму відмінно знають, що варто простягнути руку і можна відчути це зло. Історія розпочинається в маленькому містечку, де все життя прожила сім’я Бошамов. Все сімейство переслідує прокляття…а може бути і дар. Всі жінки цього клану є могутніми відьмами. Джоанна Бошам самостійно виховує двох дочок і всіма силами оберігає Інгрід з Фреєю від правди про їх силі.

Вся справа в тому, що раннє Джоанна вже втрачала дітей і тепер її переслідує страх, що як тільки дочкам відкриється правда, вони загинуть від злих сил. Але приїзд рідної сестри Венді плутає всі карти і дає поштовх до прояву сил Інгрід і Фреї. Венді, хоч і роду добрих відьом, відрізняється скверностью і похмурістю. Серіал Відьми Іст-Енду 1-2 сезон (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер юним сестрам доведеться зіткнутися з силами чар, не маючи ні найменшої інформацією. Не здійснять підлітки дурниць, в таких умовах? І яку сторону займуть дівчинки, відчувши владу?

Режисер: Аллан Аркуш, Патрік Р. Норіс, Джон Скотт
В ролях: Джулія Ормонд, Медкен Емік, Дженна Дуан-Татум, Рейчел Бостон, Деніел ДиТомассо, Ерік Вінтер, Крістіан Кук, Б’янка Лоусон, Ігнасіо Серричио, Вірджинія Медсен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress