Серіал Відплата 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Для того, щоб досягти вершин кар’єри необхідно оволодіти не тільки базовими знаннями, але досконало розбиратися в улюбленій справі. Для того, щоб боротися із злочинцями, необхідно знати не тільки кримінальне законодавство, а й психологію злочинців, які в більшості, навіть затримані на місці злочину, вважають себе не винними. Майя Тревіс, не дивлячись на свою привабливу зовнішність, є грозою для місцевих мафіозі. Вона працює окружним прокурором Лос-Анджелеса, наводячи тихий жах на злочинців, чиї справи знаходяться у неї у провадженні. Вона не підкупна, її не можливо залякати, не має слабких рис характеру і вад, що робить її невразливою.

Всі кримінальні справи прокурор доводить до логічного завершення — винесення обвинувального висновку, з позбавленням волі. Однак, низка безглуздих випадковостей, що призвела до розвалу кримінальної справи щодо відомого актора, дозволяє йому уникнути покарання після звинувачення в подвійному вбивстві. Суд визнав не достатніми докази, надані Тревіс. Не витримавши поразки, Майя їде до Вашингтона, вирішивши змінити обстановку і скоріше забути про невдачу. Серіал Відплата 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Через вісім років колишній обвинувачений затриманий за чергове вбивство. Чи вдасться йому уникнути покарання в черговий раз, і чи зробить Майя колишню помилку, не знає ніхто.

Режисер: Майкл Кетлман, Лариса Кондрацька, Едвард Орнеласа
Актори: Робін Танні, Адевале Акінойе-Агбаже, Меррін Данг, Тейлор Калупа, Музам Маккар, Скотт Коен, Алекс Саксон, Роббі Джонс, Адам Рейнер


загрузка...