загрузка...


Харлі Сантос – приваблива жінка. Вона працює детективом у поліцейській дільниці Нью-Йорка. У місті ця ділянка вважає найкращим за показниками злочинності, які наближаються до нуля. Але насправді, співробітники самі не дружать з законом. Поліцейські прикривають місцевих бандитів, а вони в свою чергу допомагають їм матеріально. Героїня приймає в цьому участь, тільки тому, що їй потрібно самотужки піклуватися про дочку. Її колишній чоловік погано поводився з нею і дитиною, порушував закон, і вона відправила його у в’язницю. Дівчинка навчається в престижній школі, і щоб її оплачувати, потрібно багато грошей.

Все так і залишалося, поки в один момент співробітники ФБР не зацікавилися підозріло хорошим ділянкою. Першою на хабарі попалася Харлі, тепер їй доведеться зіткнутися з цими проблемами. Вона серйозно ризикує опинитися за гратами. Але агенти пропонують їй вигідну угоду. Вона зможе залишитися на свободі, але повинна допомогти їм у розслідуванні цієї справи, а значить, їй доведеться здати своїх колег. Серіал Відтінки синього 3 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Серед них її начальник, який часто виручав її і навіть рятував життя. Але на цьому неприємності не закінчуються. З в’язниці повернувся колишній чоловік і налаштував проти неї дочка, зіпсувавши їх хороші відносини.

Режисер: Ден Лернер, Милисент Шелтон, Девід Бойд
В ролях: Дженніфер Лопез, Уоррен Коул, Дайо Окенайи, Хемптон Флаєр, Вінсент Лареска, Сара Джеффрі, Рей Ліотта, Дреа де Маттео,Джессіка Уїтні Девіс, Сантіно Фонтану

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress