Серіал Вік проти краси 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вони всі належать до однієї сім’ї, але всі дуже різні. Єдине що їх зближує довгий час, сімейний салон «Дзеркало краси». Британський серіал «Вік проти краси», це історія про сім’ю, чиїй бізнес переживає не найкращі часи. Клієнтів зовсім немає і банкрутство не за горами. Колись усіма справами керувала Бел. Але потім вона вийшла заміж, народила близнюків і повністю присвятила себе чоловікові і дітям. Зараз, коли вони пішли вчитися в університет, вона відчуває, що втратила сенс життя. Вона сильно хвилюється за них, не знаходячи собі місця.

Дізнавшись, що сімейне підприємство терпить крах, вона погоджується знову стати менеджером. Однак ненадовго, поки знову не з’явиться прибуток. На стороні Бел вік, управлінський досвід і вміння ладити з людьми. Однак просто їй не буде. Кожен з родичів намагається тягнути ковдру на себе, маючи своє бачення, як їм потрібно підніматися з дна. До того ж жінка виявляє, що у її чоловіка є коханка.

Займаючись вихованням дітей, вона програла битву з красою, а року перемогли. Чи зможе вона врятувати салон, шлюб і вирішити всі навалилися відразу проблеми? Серіал Вік проти краси 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пол Уокер
Актори: Юджин Коллінз, Амір Ель-Масрі, Робсон Грін, Келлі Харрісон, Сью Джонстон


загрузка...