загрузка...


Чимало славних подвигів здійснив відважний дан. На сконструйованих талановитим майстром Флоки швидких кораблях Рагнар неодноразово влаштовував набіги на незвідані землі британців. Повернення з багатою здобиччю викликало заздрість у менш удачливих ярлов, і приводило до загону численних одноплемінників, які бажають оволодіти чужоземними багатствами. Підготовка до грандіозного походу на місто невідомих франків Париж змусила приховати неприємну звістку про розорення поселення співвітчизників в Англії. Дізнавшись про те, що сталося, варяги змушують провинився правителя піти у вигнання.

Знайшовши підтримку у молодшого сина, старий воїн збирається виправити допущену помилку. Неприємності слідують по п’ятах. У штормі гине частина команди. Небоєздатні залишки захоплює Уессекський король Егберт. Ціною власного життя батьків вдається вимолити свободу Івару. Спійманий в’язень переданий Елі в Нортумбрию. Злопам’ятний монарх придумує давньому кривдникові вишукану кару. Засуджений бранець кинутий у рів на розтерзання отруйним зміям. Скориставшись вдалим моментом, зрадлива Лагерта вторгається в Каттегат. Принцеса Аслауг не в змозі протистояти досвідченій войовниці. Торжество переможниця проводить розкішну похоронну церемонію для поваленої суперниці. Серіал Вікінги (5 сезон) (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Почувши про смерть батька, молоді Лодброк збирають величезне військо і відправляються мстити. На переможному бенкеті розгорається суперечка, що призвів до початку братовбивчої війни. Первісток Бйорн, який підкорив мусульманську Іспанію, має намір назавжди покінчити з неугодними родичами.

Режисер: Кен Джиротті, Кіаран Доннеллі, Джефф Вулнаф
Актори: Джессалін Гілсіг, Олександр Людвіг, Джордж Благден, Мод Хірст, Кетрін Віннік, Алісса Сазерленд, Густаф Скарсгард, Клайв Стенд, Тревіс Фіммел, Джефферсон Холл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress