Серіал Викликайте акушерку 1,2,3,4 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Акушерка Дженніфер в п’ятдесятих роках минулого століття виявилася в найбіднішому лондонському районі. Місцем її проживання став монастир Ноннатус, вона вирішила допомагати черницям у вирішенні медичних проблем, які існували в Іст Енді, адже люди тут живуть бідні, і вони не завжди можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу, за яку потрібно платити. Акушерки, пацієнтки та їх сім’ї у низці будніх днів зустрічаються не тільки із трагічними, драматичними і часом шокуючими моментами. Іноді трапляється й так, що з людьми трапляються комедійні ситуації, коли всім можна трохи розслабитися і посміятися.

На початку 50-х років Дженніфер Лі, будучи практикуючої акушеркою, переїхала в один з найбідніших районів Лондона. Там вона вселилася в монастирі Ноннатус і взялася допомагати черницям вирішувати проблеми Іст Енду пов’язані з медициною.

Серіал розповість нам про будні акушерок тих днів, які таять в собі не тільки трагічні, сумні і шокуючі моменти, але і кумедні випадки. Серіал Викликайте акушерку 1,2,3,4 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сідні Макартні, Джульєтт Мей, Філіпа Лоуторп
Актори: Кліфф Парізі, Ванесса Редгрейв, Макс Макміллан, Джуді Парфітт, Лаура Майн, Стефен МакГенн, Дженні Агаттер, Брайоні Ханна, Вікторія Йетс, Хелен Джордж


загрузка...