Серіал Викуп 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дуже часто терористи з усього світу захоплюють мирних громадян в заручники, змушуючи виконувати власні вимоги. Для ведення переговорів з такими злочинцями влади, як правило, викликають спеціальних агентів. Ідеальний парламентер повинен володіти сталевими нервами, вміти контролювати емоції, і швидко знаходити потрібні слова. Ерік Бомон був наділений всіма цими якостями, і вважався одним із найбільш професійних психологів. Він ретельно добирав докази, демонструючи повну впевненість в собі. Колегам залишалося лише дивуватися міцності його психіки, що допомагає вести бесіди з маніяками і психопатами.

Коли на кону стоять життя людей, що знаходяться в небезпеці, колись міркувати про правильність своєї роботи. Але, навіть успішно завершивши роботу, чоловік не міг собі дозволити розслабитися. Його особисте життя теж вимагала найвищої збереження, оскільки навколишні вимагали від нього дуже багато. Серіал Викуп 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Немов на мінному полі, красень крокував між проблема, обходячи гострі кути, намагаючись знайти компроміс з коханою і родичами. Напруженість іноді отримувала несподіваний вихід, дивує всіх. Але у кого не трапляється нервових зривів?!

Режисер: Франсуа Вель, Джеймс Дженн, Ерік Канюель
Актори: Дональд Хенг, Джессіка Салгейру, Брендон Джей МакЛарен, Дженесса Грант, Ніл Напье, Сара Грін, Назнін Контрактор, Анна Хопкінс, Джекі Лаі, Люк Робертс


загрузка...