Складно уявити, що може статися з чоловіком і жінкою, якщо в один чудовий момент їх відправити без одягу, засобів існування на віддалений ділянку земної кулі, наприклад, в джунглі. Ця історія про те, як в один чудовий момент головних героїв, чоловіка і жінок відправили в джунглі. Вони залишилися один на один з усіма проблемами і страхами. Дикі звірі, відсутність даху над головою і навіть відсутність одягу. Так, пара починає розуміти, що чекати допомога більше не від кого. Вони приймаються самі будувати своє майбутнє, але найголовніше боротися за життя.

Тепер настав час показати, на що вони здатні. Найстрашніше, що за ними спостерігають, всім так цікаво, скільки ж пара зможе прожити або протягнути в умовах, які так складно назвати придатними для життя. Трохи впоравшись з панікою, головні герої починають діяти. Серіал Вільям наш, Шекспір 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони розуміють, що раніше люди жили в таких умовах і при всьому цьому ще й продовжували розвиватися, їм в цьому сенсі має бути простіше, як ніяк вже розвинені, розумні істоти. З підручних засобів завжди можна зробити одягу, зброя, яка допоможе відшукати їжу. Все це дуже важливо.

Режисер: Мет Ліпсі
Актори: Стів Спайрс, Домінік Коулмен, Хелен Монкс, Паула Вілкокс, Девід Мітчелл, Джемма Уїла, Ліза Тарбак, Марк Хіп, Гаррі Енфілд, Роб Раус

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress