Серіал Виняток 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Робота агента під прикриттям таїть в собі багато небезпек. Викриття, неприпустимий промах і багато іншого. Але є ще одна реальна загроза — це любов. Любов до ворога. Події фільму «Виняток» дивитися онлайн переносять в початок Другої Світової війни. У 1940-му році фашистська армія вторглася на територію Нідерландів і встановила окупаційний режим. Союзників поки немає, країна під жорстокою окупацією, залишається лише одна надія на загони Опору, які всіляко будь-якими способами намагалися перешкодити нацистам.

Було вирішено, що агент Опору повинен впровадитися в особняк екс-кайзера Вільгельма II. Цим агентом стала хоробра дівчина, головна героїня фільму Виняток. Агент була підготовлена ​​грунтовно і хороша знала метод роботи під прикриттям. Але в її випадку було одне єдине Виняток — несподівана і неждана любов до офіцера СС. Треба зауважити, що дівчина агент належить до єврейської нації, яку Гітлерівська армія винищувала по максимуму. Але що означають якісь труднощі, коли на кону світла, чиста і шалене кохання.

Любовний роман головних героїв тривав недовго. Але зате наслідки цієї нищівної любові виявилися непередбачувані. Серіал Виняток 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ліза Джеймс-Ларссон
В ролях: Фіона О’Шонессі, Ніл Моріссей, Брам Галлахер, Kate Gilmore, Інгрід Крейги, Рорі Кінен, Conall Keating, Еммет Бірн, Емі Хубермен, Пол Ентоні-Барбер


загрузка...