загрузка...


Різдвяні дні можуть завершитися для кого-то дуже сумно. Смерть як результат подій 1954 лягає в центральну частину сюжетного задуму. До Рейчелу Аргайлу багато хто міг би перейнятися почуттям заздрості, адже мова про одного з найбагатших людей в суспільстві. Спроможність цього героя не вплинула негативно на бажання допомагати оточуючим. Благодійні внески Рейчел робив на постійній основі, а не в якості гучних одноразових жестів власної сили. Але, на жаль, смерть нерідко забирає найкращих людей. Аргайла знаходять мертвим у власному приватному володінні.

В маєтку, де жив чоловік, з’їжджається велика кількість поліції, оскільки Рейчел був дійсно відомою фігурою. Служителі системи правопорядку бажають в найкоротші терміни вийти на слід причетних до смерті впливової людини. Одним з великого кола підозрюваних персон стає приймальний спадкоємець Аргайла. Джеку висувають безпідставні звинувачення в тому, що саме він бажав смерті батька, що і реалізував у кримінальних діях. Далі слідує арешт головного підозрюваного. Але Джек не готовий миритися з тим, що поліція не розібралася в істинних причинах смерті Рейчела, поспішила зробити помилкові висновки і пред’явити помилкове звинувачення.

В цей же час справжній винуватець цих сумних подій продовжує дивитися на хід розслідування, посміхаючись власній безкарності. Серіал Випробування невинністю 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сандра Голдбахер
Актори: Ентоні Бойл, Ганна Чэнселлор, Морвен Крісті, Крістал Кларк, Крістіан Кук, Еліс Ів, Меттью Гуд, Білл Найі, Елла Пернелл, Елінор Томлінсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress