Серіал Вір мені всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Про зустрічі мріють багато земляни. Чому, коли пара знаходить захоплення, трапляється так, що обидва зберігають половинок в таємниці? У кожного проблеми. Не всі можуть афішувати прихильність, не дозволяють думати людям про інтригу, поширювати плітки. Інші боятися, що є не єдиними улюбленими в житті кого-то. Що ж сталося в долі Тетяни, як центрального персонажа серіалу «Вір мені» Корнєєва відчувала, що Петровський їй необхідний. Багато років вони разом. Ніхто з знайомих не знає про таємну зв’язку. Він знаменитий банкір, багатий чоловік, не бажав чуток про особисте. Трапляється несподівана смерть другого героя.

Розслідування вивертає все на виворіт. Танюшу підозрюють у злочині. Вона не могла піти на таке. Як законопослушники зважилися звинуватити її, вагітну жінку в подібному вбивство? Дівчина любила і не зважилася б розправитися з людиною. Її слова недовідні. Рідні потерпілі вважають її винною. Майбутня мати розуміє, що влипла, її посадять. Приходить думка втекти в нікуди. Доля виявилася черствою. Втекти вдалося. Постійний страх, що впізнають, не давав спокійно жити. Минуло десять років неймовірних поневірянь.

Сил не залишалося. Грошей вистачило на зміну паспорта. Минуле новою хвилею намагається підбити її прагнення до життя. Далі все обернеться, втікачка не знає. Серіал Вір мені всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ірина Громозда
В ролях: Катерина Рябова, Дмитро Бджола, Леся Островська, Ірина Веренич-Островська, В’ячеслав Довженко, Сергій Комаровський, Дмитро Сарансков, Марина Кошкіна


загрузка...