Серіал Віражі долі всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя і подальша доля вихованців дитячого будинку зазвичай не блищить яскравими фарбами. Не пізнали батьківської любові і звиклі до всього готового, вони вступають у доросле життя непідготовленими і часто дуже довірливими. Ліза Калініна пройшла весь цей шлях відносно спокійно. Після дитячого будинку вона змогла поступити в училище і незабаром зустріла чоловіка старше себе на 15 років, за якого і вийшла заміж. Однак щастя в сімейному житті закінчилося відразу після народження доньки. Чоловік почав частенько прикладатися до пляшки, після чого бив Лізу прямо на очах дитини.

Родні у дівчини не було, йти теж нікуди, тому вона буквально опинилася в пастці. Але раптово у Лізи з’являється шанс вибратися з полону відчаю. Вона отримує лист від рідної матері, де говорилося, що її батько був багатим бізнесменом і що вони із задоволенням приймуть її в свою сім’ю. Життя дівчини різко поміняла вектор і заграла яскравими і розкішними фарбами. Вона з дочкою переїхала в багатий особняк, де новоспечені батьки відразу оточили її теплом і турботою. Серіал Віражі долі всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Зазвичай настільки сприятливі віражі долі відбуваються тільки в казках і будь-який інший на місці Лізи давно запідозрив б недобре. Проте вона знову довірилася незнайомим людям, за що незабаром її довелося поплатитися.

Режисер: Максим Мехеда
В ролях: Катерина Астахова, Михайло Гаврилов, Ігор Петрусенко, Олександр Кобзар, Денис Мартинов, Олена Ларіна


загрузка...