Як прийнято вважати, що артисти цирку самі люди вельми позитивні, завжди у піднесеному настрої виділяють веселку радощів і щастя. Але чи так насправді? Як в реальності протікає самий звичайний робочий день артиста цирку, якщо у нього з самого початку не задався день? А йому треба вийти на арену цирку, розважати публіку та виконувати найнебезпечніші трюки під куполом цирку. «Вище тільки кохання» онлайн історія кохання, відданості, переживань, вірності до мистецтва і заздрості менш успішних партнерів по арені і багато іншого.

Глядача покажуть реальний світ цирку, закулісні драми і особисті страждання кожного, особливо головних героїв міні-серіалу Вище тільки любов. Перемагаючи біль, розчарування і страждання изо дня в день, людина називає себе артистом цирку виходить на публіку і робить все можливе, щоб подарувати нам свято. Яких зусиль і який вимагає жертви цю працю, не знає і не здогадується жоден глядач. Серіал Вище тільки кохання всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А адже за кожною посмішкою артиста може ховатися ретельно маскована пекучий біль від втрати коханої людини. Він буде веселити натовп незважаючи ні на що. Адже він артист, відданий своїй роботі. А Вище тільки любов.

Режисер: Крістіна Сиволап
В ролях: Станіслав Тикунов, Вікторія Клінкова, Олександр Соколов, Лариса Руснак

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress