Серіал Вісім днів 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Гігантський астероїд стрімко рухається до землі, погрожуючи після свого падіння знищити на багато кілометрів навколо все живе. Створений координаційний центр із запобігання трагедії, зазнав невдачі, намагаючись запустити ракету і збити небесне тіло. Уряд Америки за прикладом Росії наказує закрити кордони, не пускаючи на свою територію біженців з Європи, куди за всіма підрахунками і приземлиться астероїд. Припинено міжконтинентальні авіаційні сполучення. Ті, кому не вдалося вибратися з небезпечної зони, шукають інші шляхи порятунку.

На вулиці європейських міст вийшли люди, вимагаючи, щоб їм дозволили виїзд. Громадян Німеччини закликають дочекатися евакуації і не перетинати кордони самостійно. Знайшлися люди, готові наживатися на нещасті інших. Щоб не загинути, сімейна пара, взявши своїх дітей, вирішила порушити заборону.

Вони зібрали велику суму грошей, щоб заплатити провіднику, згідному відвезти їх у місце, де загроза знищення не так істотна. Серіал Вісім днів 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Michael Krummenacher, Штефан Руцовицки
Актори: Крістіана Пауль, Марк Вашке, Анна-Лена Кленке, Луїза-Селін Гаффрон, Фабіан Хінріхс, Нора фон Вальдштеттен, Девід Штрисів, Муратан Муслу, Хенрі Хюбхен, Девід Шюттер


загрузка...