Серіал Віскі Кавалер 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Віскі Кавалер-псевдонім відомого агента ФБР, майстра на всі руки Вілла Чейза. Професійні якості у нього що треба — хлопець відмінно б’ється, стріляє і постійно зайнятий на урядових завданнях. Але є у нього один відчутний недолік-хлопець сентиментальний, легко піддається впливу почуттів і навіть може заплакати, якщо його кине чергова подружка. Такі особисті якості-противага, яка заважає нормальній роботі. Керівництво агента намагається боротися з цим недоліком як може і тому призначає йому в якості напарника оперативного співробітника ЦРУ, Франческу — дівчину з жорсткими принципами.

В емоційному плані жінка-цілковита протилежність Уілла. Вона завжди знає, чого хоче і не засмучується через романтичні дрібниці. Об’єднавшись, два шпигуна виконують свої місії з порятунку світу. Правда, таке сусідство часом дає про себе знати, і їм доводиться балансувати на межі між любовними відносинами і дружбою. Серіал Віскі Кавалер 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Найголовніше-Вілл вчиться у дівчини тому, як потрібно контролювати свої емоції і не давати їм впливати на роботу. Правда, тут чергова місія агента виявиться практично провальною — він занадто емоційний і періодично зривається.

Режисер: Пітер Атенсіо, Джон Іст, Ромео Тіроне
В ролях: Скотт Фоулі, Лорен Кохен, Ана Ортіс, Тайлер Джеймс Вільямс, вір Дас, Ділан Уолш, Джош Хопкінс, Девід Фінн, Джеймс Макденіел, Вероніка Беллова


загрузка...