Серіал Вискочка 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Любовні історії створюються несподівано, але приносять розчарування багатьом людям, якщо вони закінчуються раптово і несприятливо. Головна героїня на ім’я Енні мріяла про любов і своє душевне щастя. Проте їй не щастило з хлопцями, та й в принципі хлопців у неї було небагато, так як дівчина не блищить красою. Головна героїня страждала від зайвої ваги, але не хотіла нічого в собі міняти. Багато намагалися підказати, що вся проблема лише в зовнішності, адже дівчина володіє особливою добротою і прекрасною душею. Енні втомилася від стереотипів, до яких звик весь світ.

Вона не буде себе міняти, категорично відмовляючись худнути, тому труднощі постійно виникають на її шляху. Навіть в роботі дівчину ніхто не поважає, так як не можуть дивитися на неї через потворного вигляду. Серіал Вискочка 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Енні одягає симпатичні сукні і знаходить їх за розміром, але це не змінить її габаритів. Головна героїня впевнена в тому, що полюбити людину можна не тільки зовні, але і за її доброту і інші якості.

Режисер: Керрі Браунштейн, Джессі Перець, Джилліан Робесп’єр
Актори: Лолі Адефоп, Ейді Брайант, Люка Джонс, Дена Міллікен, Джон Кемерон Мітчелл, Ian Owens, Джулія Суїні, Шон Тарджото, Томмі Снайдер, Daniel Vasic


загрузка...