Серіал Виходьте без дзвінка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет детективного серіалу познайомить глядачів з молодою людиною, яка стала жертвою жахливого збігу обставин. Через автокатастрофу померла його дружина, і винуватець був відомий. Так як батьки юнака були дуже впливовими, їм не склало великої праці зробити так, щоб їх син вийшов сухим з води. Богдан незабаром зрозумів, що поліцейські йому не зможуть допомогти. Він прекрасно розумів причину того, чому затягують весь процес. Винуватець разом зі своїми батьками чекав моменту, коли в місті вщухне чутка про те, що трапилося. Тільки тоді хлопець зможе відбутися умовним терміном.

Ось тільки головний герой був не має наміру чекати, він хотів відновити справедливість якомога швидше. В один прекрасний день бідний вдівець підкараулює юнака. За допомогою кулаків, він переконує його написати щиросердне зізнання, яке наступного дня опинилося у поліцейських на столі. Ясна річ, що тепер у них не залишалося жодного вибору, як тільки посадити хлопця за грати. Процес активізувався. У цей самий час родичі винуватця ДТП приймають рішення скористатися ситуацією, що склалася. З’являється друга заява, тепер вже від побитого хлопця.

Богдан потрапляє до в’язниці і його справою починає займатися молода дівчина. Одного разу між ними пробігає іскорка симпатія. Серіал Виходьте без дзвінка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Костянтин Денисюк
Актори: Роман Семисал, Любов Тищенко, Денис Роднянський, Борислав Борисенко


загрузка...