Престону щиро хотілося допомагати людям, тому він і подумав одного разу, що йому найкраще стати копом. Він багато вчився, а коли нарешті здійснилася його мрія, багато його колег були вражені тим, як цей чоловік вів справи. Якщо він брався за розслідування, його ніщо не могло зупинити до тих пір, поки він не впізнавав, що в дійсності сталося на тому чи іншому місці злочину. Якось йому запропонували перейти в департамент захисту цивільних прав, хоч Престон і не намагався побудувати кар’єру, думаючи лише про те, щоб бути корисним людям, але він погодився на це підвищення, так як розумів, що у нього з’явиться більше можливостей якісно виконувати свою роботу.

А коли нещодавно бос сказав йому, що треба відправитися в одне місто, щоб там розібратися зі складною справою, Престон тут же погодився. Йому надали інформацію щодо того, що в цьому населеному пункті темношкірий поліцейський позбавив життя білого мужчіну.Ето розслідування треба було провести з підвищеною обережністю, якби Престон помилився, це позначилося б не тільки на ньому, але відбилося б на його начальство, а також могло викликати значний інтерес громадськості. Йому в напарниці дали детектива Еш, яка останнім часом була на взводі через те, що подружці її колишнього чоловіка здавалося, що їй краще знати, як виховувати доньку Еш, але ця жінка знала свою справу, тому і вміла вона відключатися від особистих переживань, коли починала займатися розслідуванням. Як тільки ці двоє прибули на місце, саме Еш почала говорити з підозрюваним. Вона вже багато дізналася, але коли в їхню розмову вліз Престон, який взявся тиснути на копа, який убив білого, той сказав, що йому потрібен адвокат.

Еш заявила Престону, що без нього б відмінно впоралася, а він тільки все зіпсував, ці напарники трохи повияснялі відносини, а потім повернулися до розслідування, оскільки їм в рівній мірі хотілося дізнатися правду. Серіал Вогнестріл 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джина Прінс-Байтвуд, Мілісент Шелтон
В ролях: Майк Пнівський, Едвіна Фіндлі, Йохансен Майлс, Шотс Файред, Джуліан Бріттан, Йен Касселберрі, ДеВанда Уайз, Ерін Бойт, Маркус Клей, Бретт Купер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress