Серіал Ворон 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ця картина оповідає про неймовірну любов між Кузганом і Ділою. За сюжетом «Ворон» їхні батьки працювали поліцейськими, в той час поки діти любили один одного. Але, одного разу батько діли зраджує свого колегу. Юсуф Джебеджі вмирає як зрадник, а його дружина і син змушені були покинути країну і жити під чужими іменами. З тих пір пройшло близько двадцяти років. Кузган повертається в рідні краї. Він сповнений рішучості помститися за смерть свого батька і повернути йому чесне ім’я. Випадково він зустрічає Дилу, свою дитячу любов, але тут все складно, адже він приїхав, щоб помститися її батькові. Кузгун — основний персонаж турецького телесеріалу «Ворон».

З юних років він жив у відриві від рідного сімейства, близьких і друзів. Його життя проходило у віддалених землях, де він носив ім’я Акча. Коли він став дорослим, то пішов працювати в приватне охоронне підприємство. Однак після певного часу, наш герой прийняв рішення повернутися в рідне місто, де колись народився і де знаходиться вся його рідня.

По прибуттю, чоловік дізнається, що його батько мертвий і до його вбивства причетне якесь кримінальне угруповання. З цього момент Кузгуном опанувало бажання помсти… Серіал Ворон 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бахадир Інс
Актори: Бариш Ардуч, Бурджу Бириджик, Сеттар Танрыоген, Хатидже Аслан, Левент Юльген


загрузка...