Ідентичність невеликих населених пунктів не викликає сумнівів. Особливо це актуально для американських містечок. Тут є симпатичного виду будови, ділянки, за якими ведеться постійний догляд, спокійне життя населення. Подібного роду житлових «резервацій» можна знайти на території Америки незліченна безліч. Затишок і комфорт населенню подібних територій забезпечений ними ж самими. І в цій історії ми кіномани бажали побачити саме такий містечко. Але мрії не мали нічого з реальністю, так як на екрані постав зовсім інший образ населеного пункту в Америці.

«Ворота» назавжди змінить уявлення багатьох глядачів про те, якими можуть бути селища американського типу. Відразу автором зроблено акцент на високій огорожі, яка розмежовує територію зовнішнього світу і селища, в якому будуть розвиватися події кінострічки. Чотири метри у висоту — це досить солідний виклик. Але детектив Нік Монахен і його сім’я за роки служби батька сімейства встигли побачити багато чого. Серіал Ворота 1 сезон (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Їх не здивувало це дивне бажання населення огородиться від усього, що за певною територією. Інтуїція тут явно не спрацювала, хоча саме вона змогла б підказати героям стрічки вірні дії.

Режисер: Девід Баррет, Фред Гербер, Террі МакДонаф
В ролях: Рона Мітра, Френк Грілло, Марісоль Ніколс, Люк Меблі, Тревіс Колдуелл, Скайлер Сэмюэлс, Чандра Уест, Колтон Хэйнс, Яніна Гаванкар, Джастін Майлз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress