загрузка...


У світі шоубізнесу і кіноіндустрії немає місця для слабких особистостей. Тут прийнято вгризатися в вподобані ролі, славу і популярність фанатів. Але ще більш важливим є не тільки вміння досягти вершини, але і здатність триматися на ній настільки довго, скільки бажає сама кінодіва. Американське кіно не надто прихильне до тих, хто одного разу дозволив собі допустити слабкість або помилку. Всі помилки тут вважаються доленосними і фатальними. У кінокартині буде мова про двох представниць пола прекрасного, які рішуче завойовують світ кіно. Девіс і Кроуфорд мають безліч відмінностей.

Починається все з того, наскільки різні кінонаправління вибирають ці актриси. Ще підкреслює характер кожної з дам її поведінку в кадрі і за ним. Особливий стиль, тон і шарм є у кожної з цих талановитих виконавців другорядних і головних ролей. Джоан і Бетт встигли накопичити чималий фонд фільмом, в яких взяли участь. Кожна з осіб вважає себе унікальною. Але трудящі в сфері кіноіндустрії режисери і сценаристи мають іншу думку. Вони хочуть бачити в одному проекті відразу двох левиць американського кіно. Подібний хід винайдений спеціально, щоб зайвий раз підкреслити лідерство актрис, продемонструвати глядачам професіоналізм жінок. Серіал Ворожнеча 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але самі Кінозірки сприймають запрошення до участі в психологічному трилері як якийсь іспит. Вони готові почати конкурентну битву за право зайняти головну роль. Дами поки не здогадуються, що у фільмі буде дві основних героїні, тому їх жага слави і методи боротьби явно тут зайві.

Режисер: Райан Мерфі, Гвінет Хердер-Пейтон, Ліза Джонсон
Актори: Домінік Берджесс, Сара Полсон, Джекі Хоффман, Альфред Моліна, Джуді Девіс, Джессіка Ленг, Елісон Райт, Стенлі Туччі, Кеті Бейтс, Сьюзен Сарандон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress