Американський містичний серіал вийшов на екрани в 2014 році. За основу серіалу книга Джейсона Мотта, а також французький серіал «Повернувся» Поки відзняли 8 серій 1 сезону, але ,можливо, буде продовження, так як в Америці серіал дуже популярний і налічує більше 14 млн глядачів. «Воскресіння» — в центрі сюжету жителі маленького містечка Аркадія, штат Міссурі, життя яких змінилося назавжди, коли їх давно померлі родичі починають повертатися з того світу. Що відбувається, коли люди, яких ви давно оплакали і поховали, раптово з’являються на порозі, ніби і дня не минуло?

Це буде диво, божевілля? У китайському селі з’являється 8-річний хлопчик, він не має жодного поняття хто він і звідки. Ситуація трохи прояснюється, коли хлопчик згадує, що звуть його Джейкоб, а його рідне місто Аркадія. Агент Мартін Белламі вирішує ризикнути, і відвезти хлопчика в це місто. Але в місті їх чекає потрясіння, що виявляється в будинку, який Джейкоб називає своїм, живе літня сімейна пара Генрі і Люсіль Лэнгстон. Вони втратили свого сина Джейкоба, понад 30 років тому. Виявляється, в результаті нещасного випадку їх син утопився, а разом з ним загинула його тітка Меггі Ленгстон, яка намагалася його врятувати.

Проте поведінка літній сім’ї, а також те, що хлопчисько визнала в них своїх батьків, змушує агента Белламі залишити хлопчика в родині. Серіал Воскресіння 2 сезон (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Деніел Эттиэс, Кріс Мисиано, Кевін Даулінг
В ролях: Омар Еппс, Френсіс Фішер, Метт Крейвен, Девін Келлі, Марк Хілдрет, Саміра Армстронг, Лендон Хіменес, Кертвуд Сміт, Кетлін Манро, Мішель Фейрлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress