Серіал Вовчий зал 1 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія, представлена з шести епізодів знято на основі роману британської письменниці Хіларі Мантел, за адаптацію якого рішуче взявся сценарист Пітер Строган. Історія оповідає про часи, коли в палаці засідав і правил король Англії Генріх VIII. Сюжетна лінія знайомить глядачів з найближчою для короля людиною, з його правою рукою — державним секретарем по імені Томас Кромвель. У цій екранізації велика увага буде приділятися не тільки способу життя королівської сім’ї, крім цього картина розкриє таємниці злетів і падінь одній з королівських фавориток.

Після ми доторкнемося до святая-святих і дізнаємося, що любила і чим дорожила сама Анна Болейн. Взагалі, режисер і постановники обіцяють, що серіал запам’ятається не тільки інтригуючим сюжетом, але і барвистими декораціями, з допомогою яких вдасться повністю передати атмосферу тієї епохи. Англія в 1520 році на грані катастрофи. Якщо король помре, не залишивши спадкоємця чоловічої статі, країна буде знищена Громадянською війною. Генріх VIII хоче анулювати свій шлюб з Катериною Арагонською, а тато і деякі європейські монархи протистоять цьому.

Але в боротьбу за свого короля і власні амбіції набирає Томас Кромвель, незвичайний, харизматичний, амбітний ідеаліст і нігіліст. Серіал Вовчий зал 1 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пітер Козмински
В ролях: Марк Райлэнс, Деміен Льюїс, Клер Фой, Томас Сенгстер, Джосс Портер, Бернард Хілл, Ханна Стіл, Джессіка Рейн, Едвард Холкрофт, Джоель МакКормэк


загрузка...