Серіал Все про Вашингтонів 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет стрічки від Netflix закручений навколо відомого реп-виконавця, який прославився під псевдонімом МС Джо Снід. Насправді це талановита людина по імені Джої Вашингтон. І ось, навіть у таких зоряних людей наступають вимушені ситуації, коли слід зав’язати з музикою та залишити олімп. Він йде на пенсію і починає займатися звичайними сімейними клопотами. А тим часом його дружина на ім’я Джастін, як ніби тільки цього й чекала. Вона починає втілювати свою мрію про побудову бізнесу в реальність. Тепер Джої змушений стати домогосподарем і виховувати чотирьох чарівних нащадків.

Хіп-хоп король MC Джо Снід, або просто Джої Вашингтон, вирішує зав’язати з шоу-бізнесом і піти на пенсію. Його дружина Джастін, яка довгі роки була домогосподаркою, вирішує скористатися цим моментом, щоб розпочати власну кар’єру.

Відтепер головному героєві серіалу «Все про Вашингтонів» (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720, належить навчитися робити все те, чим раніше займалася його дружина, — стежити за господарством, виховувати чотирьох дітей і зберігати міцні стосунки з дружиною.

Режисер: Джеремі Бронсон
Актори: Нейтан Андерсон, Кіана Браун, Джозеф Сіммонс, Джастін Сіммонс, Масео Смедлі, Сет Карр, Ерік Чаваррі, Джейден Блейк Кохрен, Кейт Коен


загрузка...