Серіал Все схоплено 1,2,3 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Протягом тринадцяти років Енді виконувала обов’язки домогосподарки, блискуче справляючись з домашніми клопотами і вихованням дітей, при цьому вона відмінно виглядала і дбала про дружину. Настав час повернутися на роботу, тому жінка оголошує про прийняте рішення чоловікові. Пара міняється місцями, Адам вважає, що з легкістю впорається з обов’язками дружини, адже йому здається, що в будинку все робиться само собою, а ідеально виховані дітки завжди допоможуть і підкажуть у разі труднощів. Незабаром домогосподар вдається зрозуміти, що тільки з боку можна вважати звичні жіночі клопоти легкими.

Крім цього, вчителька дочки вважає, що якщо він заміщає матір, то повинен виконувати частину добровільної роботи в школі. Раніше це із задоволенням робила місіс Бернс. Дітлахи зовсім не бажають слухатися, тому доводиться переймати досвід У інших невдалих татусів. Вони радять вчинити хитро і змінити пароль вай-фай, тільки тоді Адам зможе керувати дітьми і змушувати їх виконувати свої обов’язки.

Тим часом мама із задоволенням поринає в робочий процес, ніби не помічаючи труднощів власного чоловіка, який всі ці роки думав, що їй нема чим зайнятися. Серіал Все схоплено 1,2,3 сезон (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джеймс Берроуз
Актори: Метт ЛеБлан, Ліза Снайдер, Джессіка Чаффін, Метт Кук, Hala Finley, Дженна Фішер, Родні Дж. Хоббс, Грейс Кауфман, Matthew McCann, Michael Eshaun York


загрузка...