Серіал Всеамериканський 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Якщо народився в бідному кварталі Лос-Анджелеса і навколо тебе злидні, наркотики і вбивства, а на додачу до цього ще й чорношкірим, то перспектив вирватися з цього пекла майже ніяких. Але Спенсеру дуже пощастило. Він добре вміє грати в американський футбол і під час одного з матчів між дворовими командами його помітив тренер престижного коледжу. В один момент все закрутилося, перекинулося для хлопця з ніг на голову. Ще вчора на його очах убили хлопця на вулиці, а вже сьогодні він в одному з найпрестижніших коледжів Америки, до того ж розташований в Беверлі-Хіллз.

Навколо нього тепер діти з багатих сімей, які начебто і проблем у своєму житті не повинні мати. Дорогі машини, одяг від найпрестижніших брендів, відпочинок на ексклюзивних курортах — ось основні складові життя. Спенсеру буде дуже нелегко знайти своє місце у цій, поки чужої для нього, життя, але він — хлопець з чорного кварталу, а такі не здаються. Серіал Всеамериканський 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості.

Герой вирішив для себе, що стиснет зуби і подолає все, щоб стати професійним спортсменом і ніколи більше не повернутися в той жах, з якого тільки недавно вибрався. Тим більше що у нього є сім’я, про яку, він теж повинен подбати, а значить тільки вперед.

Режисер: Роб Харді, Девід МакУіртер
Актори: Daniel Ezra, Michael Evans Behling, Джордан Белфі, Bre-Z, Коди Крістіан, Тей Діггз, Jalyn Hall, Бріана Лейн, Саманта Логан, Монит Мазур


загрузка...