Цей комедійний серіал повідає вам історію про чотирьох братів, які виросли в Новій Зеландії. Головним серед братів є Ексл Джонсон. Одного разу прямо під час святкування дня народження Эксла сталося щось непередбачене – ним стала відома таємниця їх сім’ї. З’ясовується, що їх предки були норвезькими богами, які володіли неймовірними здібностями і понад силою. Дані здібності хлопці виявили у себе. Брати вирішили оберігати населення, але на їх жаль, вони не можуть контролювати свій дар, тому, що про своїх здібностях дізналися занадто пізно.

Вороги всюди і боротися з ними потрібно прямо зараз, тоді братам необхідно швидко вивчити свої здібності. Кожен брат наділений силою, яка проявляється не відразу. Також перед ними постає питання: як існувати ним серед звичайних людей? Поступово чутки про братів розлітаються по всіх країнах, і тепер іншим богам відомо про наших хлопців. Богам зовсім невигідно бути на другому плані після норвезьких богів. У зв’язку з цим вони придумують план, як нашкодити братам і не дати їм знайти свою силу. Серіал Всемогутні Джонсоны 3 сезон (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер нашим героям доведеться пройти через безліч пригод і різноманітних ситуацій, з яких їм потрібно буде знаходити вихід. Завдяки всім негараздам, що обрушився на них, вони стають лише згуртування і дружніше.

Режисер: Мюррей Кін, Марк Біслі, Саймон Беннетт
В ролях: Емметт Скілтон, Тімоті Бальм, Дін О’горман, Джаред Тернер, Бен Баррінгтон, Хейден Фрост, Ферн Сазерленд, Рейчел Неш, Ів Гордон, Мішель Лэнстоун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress