загрузка...


Грандіозна вечірка чекає школярів, у яких з’явився останній шанс реалізувати все про що раніше вони тільки могли мріяти. Тепер вони бажають якомога швидше отримати шанс проявити себе і стати популярними, щоб школа про них не забула. Деякі навпаки мріють про те, щоб нарешті помститися всім своїм кривдникам і залишити стіни навчального закладу зі спокійною душею, вступивши в нове життя з гордо піднятою головою. Комусь навпаки хочеться нарешті пізнати справжнє почуття любові з усіма наслідками, які тільки чекають їх на шляху. Ці люди вірять в те, що їх годину пробив і тепер у них буде все.

Звичайно ж на таких подіях заборонений алкоголь та інші розслаблюючі речовини. Але хіба заборони колись зупиняли когось? Хлопці впевнені в тому, що вони створені для того, щоб їх порушувати, а тому продумали все до найдрібніших подробиць, щоб отримати те, чого вони хочуть і про що мріють. Ця ніч запам’ятається на довго, все пройде за тим планом, який довгий час розроблявся хлопцями. Серіал Всю ніч 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

На цей раз все повинно пройти так як вони і планували. Але чи готові хлопці до того, що їх чекає попереду і хто дійсно зможе реалізувати всі свої плани і мрії, а не погіршити лише своє становище?

Режисер: Брайан Деннелі, Ненсі Хауер, Райан Шираки
Актори: Брек Бесінджер, Tetona Jackson, Дженн Макаллістер, Текуан Річмонд, Джейк Шорт, Крістофер Авіла, Ти Дорані, Тіла Данн, Калеб Галлегос, Еллі Грант

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress