Серіал Втеча: Продовження (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ти-Бег отримує знімок при виході з в’язниці, на якому зображений Майкл Скофілд. Цей чоловік вважався загиблим протягом восьми років. Відправившись до Лінкольну колишній в’язень захотів розібратися в цьому питанні. З якої причини саме йому надали цю інформацію. Лінкольн спочатку не може повірити своїм очам, однак через деякий час, починаючи власне розслідування, він домагається вельми цікавих результатів. Щоб відшукати свого брата, чоловікові доводиться об’єднатися зі старими товаришами. Неодноразово ризикуючи власним життям, він хоче добитися справедливості.

Пошуки приводять Лінкольна і його друзів у в’язницю Ємен. Щоб витягнути рідного брата, Лінкольн і Майкл повинні здійснити грандіозний втечу. Кожен з хлопців прекрасно розуміє, що їм буде загрожувати смертельна небезпека. Домогтися поставлених завдань справді нелегко і Лінкольн прекрасно розуміє, що хтось із них може дійсно не вижити. Їм загрожує група терористів. Вони називають себе «ИГИЛ» і здаються дійсно небезпечними особистостями.

Чи вдасться діючого персонажа досягти поставлених результатів і тим самим повернути Майкла Скофілда до його родині? Або це один з неможливих процесів. Серіал Втеча: Продовження (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нельсон Маккормік
В ролях: Вентворт Міллер, Домінік Перселл, Сара Уейн Келліс, Марина Бенедикт, Крістіан Майкл Купер, Стів Музакіс, Кертіс Льюм, Боббі Надері, Нуман Акар, Майкл Беняер


загрузка...