Серіал Втікачка 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У Мексиці щодня пропадають близько п’яти осіб. Кого-то потім знаходять убитим, а хтось зникає з кінцями. Основними жертвами викрадачів є сім’ї політиків, багатих підприємців і артистів. Чоловік Магди був заможним бізнесменом. Бажаючи забезпечити близьких людей безбідним життям, він ставив під загрозу їх власні життя. Алехандро був весь час в роз’їздах, не помічаючи очевидних речей. А Магді було неспокійно за долю дітей, які росли не в таких умовах, як їх небагаті однолітки.

Їх сім’я жила у величезному, розкішному особняку, оточеному парканом. Але ні огорожа, ні численна професійна охорона не могли захистити Магду і трьох дітей. Алехандро перебував у Мадриді на іподромі, в той час як його дружину, двох дочок і сина викрадали. Злочинці спланували все ідеально, заздалегідь знаючи, якою дорогою і коли поїдуть жертви. Серіал Втікачка 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А поки жінка змушена боротися за своє життя і долю своїх дітей. Вона повинна використовувати всі свої найсильніші сторони, щоб протистояти гангстерам. Діти налякані і тільки рідна мати зможе допомогти їм уникнути проблем в сьогоденні і недалекому майбутньому.

Режисер: Белен Масіас, Антоніо Куадрі, Серхіо Кабрера
В ролях: Пас Вега, Хуліо Брачо, Аранца Руїс, Луйса Марія Рубіно, Ландер Отаола, Iván Pellicer, Хосе Рівера, Мерседес Сампьетро, Sebastian Montecino, Чаро Лопес


загрузка...