Серіал Втікачка 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головною героїнею є жінкою на ім’я Анна, якій виповнилося 36 років. Вона була одружена з чоловіком, в якого була закохана, проте незабаром він змінив їй, і втік, не бажаючи спілкуватися з двома дітьми, які його об’єднують з дівчиною. Незабаром вона домоглася високих успіхів у своїй діяльності, так як була кращим лікарем в місцевій клініці, і проживала з дітьми недалеко від роботи. Вона робила все можливе, щоб зробити своїх синів щасливими, але від цього вона сама не відчувала великого щастя.

Довіряти чоловікам Аня більше не могла, тому кожен раз, коли до неї намагалися загравати представники чоловічої статі, вона відчувала огиду і поспішала додому до синів. Раптово один зі звичайних днів головної героїні змінив долю. Аня було свідком вбивства, тому їй довелося збирати необхідні речі і дітей, щоб бігти без оглядки з рідного міста. Серіал Втікачка 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Потрапивши в аварію, Анна зупинилася в провінційному містечку, де її не сприймали місцеві жителі. Але головна героїня не здавалася і влаштувалася в лікарню медсестрою.

Режисер: Аліна Чеботарьова
Актори: Анна Міклош, Олександр Нікітін, Ігор Рубашкін, Сергій Радченко, Дар’я Твороновіч


загрузка...