На найбільші європейські банки здійснена хакерська атака. Сліди злочинців ведуть до Румунії, в провінційне містечко під назвою Тімішоара. Хакери могли б зірвати великий куш, але демонстративно знімають сміховинно малу суму: десять євро. Щоб знайти зухвалих хакерів і запобігти атаки в майбутньому, в румунську глибинку відправляють експерта з кібер-безпеки з Франкфурта Лізу Мец. Адже Тімішоара — місце, де народилася молода співробітниця, але переїхала звідти більше двадцяти років тому разом з батьками. За цей час маленьке містечко з населенням в 120 тисяч чоловік перетворився в столицю кіберзлочинності і заслужив у пресі назву Хакервилль.

У Румунії для протистояння кіберзагрозі Ліза Мец об’єднується з місцевими поліцейськими. В напарники жінці дають незговірливого офіцера поліції Адама Сандора. Між двома співробітниками відразу встановлюються напружені відносини, але щоб виявити таємничих хакерів, вони готові деякий час терпіти один одного.

Зайняті пошуком геніїв, здатних зламувати системи захисту у банків, детективи сильно здивувалися дізнавшись, що їх противник-чотирнадцятирічний підліток Кіппі. Серіал Хакервіль 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ігор Кобилянський, Анка Мируна Лазареску
Актори: Ганна Шумахер, Анді Васлуяну, Войчу Думитрас, Келін Кирилэ, Пекла Лупу, Влад Брумару, Овиду Шумахер, Стефан Люпу, Емануель Парву, Рональд Церфельд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress