Багато провінційні красуні, наслухавшись компліментів, надивившись красивих кінофільмів про «попелюшках», ледь хиткі, спрямовуються на підкорення столичних просторів. Симпатична дівчина Зоя сюжету «Хамелеон» не стала винятком, прислухавшись до власних постійно зростаючих амбіцій. Юна панянка намагається підкорити українську столицю, яка побачила багатьох відмінниць з глибинки. Дівчина має намір стати студенткою університету, зачарувавши своєю красою місцевих хлопців або заможних молодих бізнесменів, згодних на її утримання,як подружжя. Мрії про світське суспільство, нічних розважальних заходах, дорогий одяг, Діаманти, що красуються на її молодій шкірі, затуманюють розум юної міс досконалість, заважаючи думати, серйозно про стабільне майбутнє.

Захопившись своїми думками і спокусами багатства, мила дамочка опиняється під пресингом дорослого життя. Дівчина потрапляє під підозру організації підпільного незаконного кубла. Докази, зібрані слідчими, вказують на не сприйнятливість намірів перебування сільської мешканки, що стала для навмисної торгівлі власним тілом. Подібні принизливі звинувачення обурюють чесну громадянку, яка намагається переконати слідчих у власних, цілком благородних намірах власного перебування на території Києва.

Пізніше внаслідок розслідування, дівчина випадково чує ім’я власника борделя, прекрасно знаючи цього підпільного сутенера, але з іншого боку. Серіал Хамелеон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер:
В ролях: Поліна Фролова, Кирило Горолюк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress