Шістнадцятирічна дівчина жила з батьком, який і займався її вихованням. Ерік був колишнім військовим і виховував дочку в строгості, часто надовго йшов в розвідку у своїх справах, будинок залишав на Ханну. Вона не знала, що таке нові технології, зате була навчена бойовим навикам, мала правилами виживання, знала багато мов.Цьому всьому навчив батько. Жили вони потай і подалі від людського ока. На це була причина — батько ховався від агента ЦРУ, яка кілька років тому хотіла вбити його, підозрюючи в зраді. Ерік дає завдання доньці прибрати Марісу, і їй вдається це завдання виконати і втекти, прихопивши з собою секретний файл.

Але вона й подумати не могла, що знищила двійника: поспішала на зустріч з батьком, не знаючи, що за нею послали стежити найманців. Як скластися їхнє життя далі, вдасться їм вижити в цьому сучасному світі і чи виконають вони поставлені перед собою завдання? Дівчинка росла сильною і безстрашною дівчиною. Вона вміла маскувати свої позиції, вміло замітати сліди і йти від погоні. До вісімнадцяти років наша героїня вже була цілком сформованим елітним бійцем, практично найманим вбивцею.

Вона знала, що Ерік для неї не рідний. І ось, вона наважується залишити пустельницьке життя і відправитися на пошуки своєї сім’ї, своїх батьків. Серіал Ханна 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сара Адіна, Андерс Енгстрем, Джон Джонс
Актори: Есме Крід-Майлс, Мірей Інос, Джоель Кіннаман, Ріанна Баррето, Фелісьєн Джаттнер, Халід Абдалла, Кемаал Дін-Елліс, Фалдут Шарма, Бенно Фюрманн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress