Вірні соратники Вільям Харлі з Артуром Девідсоном та його братами займаються конструюванням мініатюрного двигуна внутрішнього згоряння. Відправною точкою стає концерт відомої співачки в залі готелю «Олімпія». На сцені співачка з’явилася в мотоколяски. Цікаві глядачі побачили скромного розміру мотор. Перспективні габарити бензинового агрегату наштовхнули хлопців на геніальну ідею. Чертежнику Вільяму організатор пропонує втілити на папері феноменальну думка, щоб з’єднати велосипедну раму з універсальним обладнанням. Досвідчений виробник техніки повинен втілити філігранну задум у реальність.

Містер Меркель відмовляє хлопцям у співпраці із-за відсутності реальних фактів. Використовуючи виробничі зв’язки в металургії, юнаки крадуть заготовки для двигуна. За власними ескізами в ливарному цеху раціоналізатори виготовляють карбюратор і поршні. В приватному гаражі відбувається розточування та підгонка деталей. Досвідчений зразок перевершив найоптимістичніші очікування.

Скупий меценат побачив невичерпний потенціал в корисній забаві винахідників. Експериментальна конструкція вийшла досить вдалою. Однодумці захоплено рекламують майбутній мотоцикл. Серіал Харлі і брати Девідсон 1 сезон 2016 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Кіаран Доннеллі, Стефен Т. Кей
В ролях: Міхіл Хаушман, Баг Хол, Роберт Арамайо, Енні Рід, Есса О’ші, Даніел Кунан, Руфус Райт, Cornelius Geaney Jr., Ед Бірч, Філіп Броді

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress