Хеп хоч і знехотя, але визнавав себе невдахою, оскільки мало чого в житті домігся, зате він отримав безцінний досвід, коли сидів у в’язниці за те, що відмовився відправитися на війну, в якій Америка брала участь. Як тільки він нарешті звільнився, то почав придумувати собі заняття, але у нього найкраще виходило вплутуватися в неприємності, з яких він іноді вибирався, а іноді опинявся в ще більших. Але Хеп був не один, часто він потрапляв в колотнечі зі своїм другом Леонардом, який був геєм і не приховував цього, а якщо комусь щось не подобалося, то цей чоловік швидко пояснював, де раки зимують.

Леонард був вкрай нестриманим людиною, він не міг упустити шансу відлупцювати когось, а якщо били його, він не скаржився, але сподівався, що зможе рано чи пізно помститися кривдникові. Цей чоловік теж не міг похвалитися удачливістю, він також нерідко робив дурниці, за що йому доводилося розплачуватися, але він знав, що завжди міг розраховувати на допомогу Хепа. Ось і цього разу коли Леонард випадково зробив дірку в підлозі свого будинку, який в минулому належав його дядькові, а потім побачив, що знаходилося під з’явилися отвором, то тут же зателефонував Хепу і попросив, щоб той якомога швидше приїхав. Його друг скоро з’явився, та не один, а з прахом своєї колишньої дружини, а коли Леонард про це дізнався, він зажадав, щоб Хеп залишив коробку з прахом в машині.

Поки друзі міркували, якийсь малолітній бандит розбив скло в машині Хепа, схопив перше, що попалося йому на очі, а потім почав тікати. У Хепа не було іншого варіанту, як кинутися в погоню, адже хлопчина вкрав коробочку з прахом його колишньої. Серіал Хеп і Леонард 2 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джим Мікл, Нік Гомез
В ролях: Білл Сейдж, Джефф Поуп, Ніл Сенділендс, Джиммі Сімпсон, Рон Рогге, Trace Masters, Крістіна Хендрікс, Джеймс Пьюрфой, Полліанна Макінтош, Майкл Кеннет Вільямс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress